بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره انگور / خرید کنسانتره انگور قرمز سردشت

خرید کنسانتره انگور قرمز سردشت

خرید کنسانتره انگور قرمز از جمله انواع بسیار پر طرفدار کنسانتره میوه در ایران است. یکی از انواع کنسانتره میوه پر کاربرد در صنایع آبمیوه سازی و … در ایران و جهان امروزه کنسانتره میوه انگور در انواع قرمز و سفید است. مناطق مختلفی از جمله سردشت در تولید انگور سیاه و قرمز شانی و شاه گل و …، کاشمر و شاهرود در تولید انواع انگور سفید کشمشی از جمله بزرگترین تولیدکنندگان در ایران و جهان هستند.

انگور قرمز

انگور قرمز سرشار از ترکیبات فنولی است که با مصصرف مستمر آن از بروز به بیماری های عفونی داخلی جلوگیری می شود. همچنین به خاطر قند بسیار بالایی که انگور قرمز و سیاه دارند، از آنها برای تولیدات فراورده های شیرینی پزی اقتصادی یاد می شود؛ چرا که نیاز به خرید و مصرف شکر در آن را بشدت کاهش می دهد.

کنسانتره انگور قرمز

از آنجا که مناطقی مانند سردشت در ایران هستند که هر ساله مقادیر قابل توجهی انگور قرمز و سیاه را پرورش می دهند، این حجم تولید از نیاز تازه خوری بازار بسیار بیشتر است.

همچنین برخی واریته های انگور مانند انگور شانی که کنسانتره انگور شانی نیز از آن تهیه می شود، برای مصارف تازه خوری چندان جذابیتی ندارند اما برای تولیدات کنسانتره سازی بسیار دارای صرفه اقتصادی هستند.

از این جهت هر ساله مقادیر بسیار قابل توجهی از انگور قرمز سردشت برای تولید و خرید کنسانتره انگور قرمز استفاده می شود.

کنسانتره انگور قرمز

از کنسانتره میوه برای تولیدات آبمیوه، روکش بستنی، اسموتی، پودر کیک، پودر ژله و … استفاده می شود. البته امروزه در تهیه سیروپ های خانگی نیز از کنسانتره میوه استفاده می شود.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره انگور

خرید کنسانتره انگور سفید شیرین کننده طبیعی

یکی از بهترین شیرین کننده های طبیعی که قند فروکتوزی خوبی را به همراه دارد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219