بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره میوه / فروش کنسانتره آب میوه طبیعی

فروش کنسانتره آب میوه طبیعی

فروش کنسانتره آب میوه مدت های زیادی است که در کشورمان رواج دارد و به عنوان یک تجارت پر سود به حساب می آید. سایت ما نیز مدتی ست در این زمینه فعالیت می نماید و تمام تلاش خود را برای رساندن بهترین محصولات به دست شما به کار می برد.

کنسانتره فرآیند تولید آبمیوه است، اما با این تفاوت که در مورد کنسانتره حجم آبی که در میوه وجود دارد را با روش های مختلف از بین می برند و آبمیوه را بسیار غلیط به دست می آورند و شما می توانید بعد از خرید کنسانتره با اضافه کردن آب به آن، دوباره آبمیوه ای خوشمزه به دست آورید.

کنسانتره ها از میوه های طبیعی به دست می آیند و طعم بسیار عالی و دلچسبی دارند. کنسانتره میوه در ایران بر پایه استاندارد و در کارخانه کنسانتره سازی تولید می شود. در این سایت اینترنتی محصولات کنسانتره میوه و پوره میوه پارس فراور عرضه می شود.

بهترین سایت فروش کنسانتره آب میوه

آبمیوه معمولاً به صورت غلیظ به دست می آید که به آن در اصطلاح کنسانتره گفته می شود. کنسانتره علاوه بر این که حجم کمتری اشغال می کند در برابر تغییرات شیمیایی مقاوم است و ماندگاری بالاتری نسبت به آبمیوه ها و میوه های دیگر دارد.

فروش آنلاین کنسانتره آب میوه

فروش کنسانتره آب میوه

فرآیند تولید کنسانتره آب میوه

  • انتخاب میوه ی مورد نظر
  • تبدیل آن در مراحل مختلف به کنسانتره
  • تهیه ی کنسانتره و اضافه کردن آب به آن و تبدیل به آب میوه

علت این کار این است که نگهداری کنسانتره به دلیل حذف آب آن راحت تر از آب میوه است، به همین دلیل پس از تولید کنسانتره می توان با افزودن آب به آن، دوباره به آبمیوه دست پیدا کرد.

فروش پوره و کنسانتره میوه برای صنایعی که تولید آب میوه و نکتار طبیعی گازدار و بدون گاز تولید می کنند انجام می شود.

قیمت مرغوب ترین کنسانتره آب میوه

کنسانتره به سه روش انجماد کردن، حرارت دادن و اسمز معکوس به دست می آید که البته متداول ترین آن حرارت دادن است.

اما در این فرآیند طعم میوه های مورد نظر تغییری نکرده و همان خوشمزگی و ویتامین های موجود در خود را حفظ می کند و هنگام تهیه ی آبمیوه دوباره شادابی و سلامتی را به شما هدیه می دهد.

فروش کنسانتره میوه خارجی نیز در بسته بندی کیسه اسپتیک و به صورت عمده انجام می شود. فروش کنستانتره آبمیوه از طریق سایت ما امکان پذیر است، کافی است از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

فروش کنسانتره آب میوه

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

قیمت هر تن کنسانتره سیب

شرکت فروش کنسانتره میوه و پوره میوه مرغوب

بهترین خرید را در حوزه مواد غذایی بر پایه طعم های میوه می توان از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219