بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره زرشک / قیمت کنسانتره زرشک بریکس ۶۵ شفاف صادراتی

قیمت کنسانتره زرشک بریکس ۶۵ شفاف صادراتی

قیمت کنسانتره زرشک برای بسیاری از بازرگانان سؤال است. نوع استاندارد با بریکس ۶۵ شفاف آن که از انواع صادراتی کنسانتره میوه ایرانی است در فصول مختلف سال نوسانات قیمتی دارد. زرشک محصول استراتژیک و خاصی برای ایران محسوب می شود و بیشترین حجم تولیدات آن در استان خراسان جنوبی است که شهرستان های قائن، بیرجند، گناباد و … بزرگترین تولیدکنندگان زرشک ایران محسوب می شود.

از آنجا که زرشک را در ایران بیشتر به صورت خشکبار و برای تهیه زرشک پلو مردم استفاده می کنند، اطلاعات بسیار کمی از خواص بی نظیر کنسانتره آب زرشک وجود دارد. این در حالی است که در دنیا بسیاری از کنسانتره سازان حتماً زرشک را در زمره محصولات قابل عرضه خود دارند که در حجم های بسیار بالایی هر ساله اقدام به فراوری و تولید کنسانتره زرشک می کنند. کنسانتره زرشک از آنجا که به راحتی قابل اختلاط با میوه های مشابه از نظر طعم و رنگ است، در مورد شفافیت آن برای خرید صادراتی بسیار حائظ اهمیت است. از این جهت کارخانجات کنسانتره سازی مشهوری در ایران و مشهد هستند که با رعایت کامل استانداردهای بهداشتی و کیفی اقدام به تولید کنسانتره زرشک با بریکس ۶۵ و شفافیت بسیار مطلوبی می کنند.

تولید کنسانتره زرشک

قیمت کنسانتره زرشک مناسب موجب می شود تا از آن برای تولید آبمیوه زرشک، شربت زرشک و … استفاده شود. خواص بی نظیر زرشک و همچنین خواص کنسانتره زرشک موجب می شود تا کسانی که مشکلات قلبی و کبدی دارند از مصرف آن به صورت مداوم جهت درمان بلندمدت و ارگانیک اقدام نهند. البته باید برای خرید عمده کنسانتره زرشک از مراکز بازرگانی معتبر اقدام کرد تا از خرید انواع مشکوک و مختلط آن با سایر کنسانتره های میوه مانند کنسانتره آلو، انار و کنسانتره آلبالو جلوگیری شود. در واقع صادرات کنسانتره میوه هایی مانند زرشک، آلبالو، انار و … حتماً ملزم به دریافت نمونه و انجام آنالیز آزمایشگاهی و ارائه تست ریپورت و مطابقت با معیارهای کیفی مورد تأیید جهانی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با کارشناسان بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کنسانتره زرشک

فروش عمده کنسانتره زرشک

فروش عمده کنسانتره زرشک درتمام نقاط کشور در حجم های مختلف صورت می گیرد. با …

دیدگاهتان را بنویسید

کنسانتره ایران