بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره زرشک / کنسانتره آب زرشک به قیمت عمده

کنسانتره آب زرشک به قیمت عمده

کنسانتره آب زرشک از محصولاتی است که در آبمیوه سازان طرفداران بسیار زیادی دارد و برای سفارشاتی که به صورت عمده باشند، به قیمت مناسبی قابل معامله است. زرشک فواید بسیاری در درمان بیماری های قلبی و عروقی دارد.

کنسانتره زرشک ایرانی

طبع سرد کنسانتره زرشک گزینه مناسبی برای فصول گرم سال و تهیه انواع نوشیدنی های گازدار و بدون گاز است. این محصول که یکی از انواع کنسانتره زرشک تولید ایران است هر ساله در حجم بسیار بالایی به صورت صادرات معامله می شود. زرشک استان خراسان جنوبی که از محصولات استراتژیک صادرات ایران نیز شناخته شده است، در این استان به بهترین انواع کنسانتره زرشک تبدیل می شود و در طول سال پذیرای سفارشات عمده و نقدی تمامی خریداران کنسانتره میوه است.

تولید کنسانتره زرشک

تولید کنسانتره زرشک

کنسانتره های میوه های قرمز رنگ زیادی با نام کنسانتره میوه آن عرضه می شوند که البته میوه ها و مواد دیگری با رنگ مشابه امکان اختلاط در آن را دارند. از این جهت تمامی خریدهای بازرگانی به صورت تهیه سمپل و ارائه آنالیز از آن بشکه کنسانتره ها انجام می شود. این امر که با حضور مستقیم بازرگانان در کارخانه و خرید از آنها انجام می شود، جای هیچگونه شکی در این امر که اختلاطی در آنها صورت گرفته باشد ندارد.

کنسانتره آب زرشک را می توان به راحتی و با میکس با کمی شکر و آب تبدیل به فراورده های آبمیوه ای کرد و در فصول تابستان با طعم طبیعی زرشک قائنات مصرف نمود. تولید کنندگان کنسانتره زرشک ایران در کارخانه های کاملاً مجهز خود مطابق با استاندارد جهانی است.

قیمت کنسانتره زرشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با کارشناسان بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کنسانتره زرشک

فروش عمده کنسانتره زرشک

فروش عمده کنسانتره زرشک درتمام نقاط کشور در حجم های مختلف صورت می گیرد. با …

دیدگاهتان را بنویسید

کنسانتره ایران