بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره خرما / خرید مستقیم از کارخانه کنسانتره خرما

خرید مستقیم از کارخانه کنسانتره خرما

کارخانه کنسانتره خرما تولیدات خود را به طور عمده انجام می‌دهد و شرایط را برای خرید مستقیم در بازار فراهم می‌آورد. این محصولات، دارای بازار فروش عالی هستند که به طور عمده بیشتر ارائه می‌گردند.

با اندکی جست وجو در بازار‌‌های ایرانی متوجه می‌شویم که انواع و اقسام مختلفی از کنسانتره‌ها به فروش گذاشته می‌شود که هر کدام از آن ها مشتریان خاص خود را دارند.

قند مایع خرما نام دیگری است که برای کنسانتره خرما شناخته شده است. از کنسانتره خرما در انواع زیر برای تمامی صنایع غذایی به عنوان شیرین‌کننده ارگانیک استفاده می‌شود:

  • کنسانتره خرما رنگ بری نشده
  • کنسانتره خرما رنگ بری شده

شما مشتری گرامی می‌توانید از انواع کنسانتره خرما رنگ بری شده با کمی افزایش قیمت نسبت به کنسانتره خرما رنگ بری نشده بهره ببرید. DATE CONCENTRATE نام کنسانتره خرما شناخته شده در سطح بین المللی است.

 

کارخانه کنسانتره خرما

 

انواع کنسانتره در بازار

کشور ایران کشوری چهار فصل است که در هر زمان یک یا چند نوع میوه خاص وارد بازارها می‌شود. اما این میوه‌ها را در همان فصل می توان به صورت تازه مصرف کرد. در اینجا تولیدی‌های بسیاری درصدد تولید فراوده‌های میوه چون کنسانتره بر می‌آیند.

کنسانتره ها در انواع و اقسام مختلفی هستند که در اینجا چند نمونه از آنها را ذکر می‌کنیم:

  • کنسانتره خرما
  • کنسانتره پرتقال
  • کنسانتره هلو
  • کنسانتره آلبالو
  • کنسانتره زرشک

 

کارخانه کنسانتره خرما

خرید بهترین کنسانتره خرما

قند مایع خرما، کنسانتره خرما، شیره خرما، خمیر خرما و محصولات خرمایی پر کاربرد هستند. کارخانه کنسانتره خرما در کشور ما بسیار است، زیرا کشور ما از جمله تولیدکنندگان عمده خرما در جهان می‌باشد.

شهرهای جنوبی کشور ما چون سیستان، دارای شرایط بسیار عالی برای رشد خرما می‌باشد، زیرا خرما در شرایط آب و هوایی گرم و خشک رشد می‌کند.
خرید کنسانتره خرما در کشور ما به طور عمده انجام می‌شود تا مشتریان بتوانند نیازهای خود را برطرف کنند. قیمت کنسانتره خرما پارس فراور از طریق ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش قابل استعلام است.

 

روش های خرید را ذکر می‌کنیم که به قرار زیر است:

  • خرید مستقیم از کارخانه کنسانتره خرما
  • خرید اینترنتی کنسانتره خرما
  • خرید سنتی کنسانتره خرما

کارخانه کنسانتره خرما

کارخانه کنسانتره خرما در شهرهای مختلفی از کشورمان وجود دارد که تولیدات خود را به طور عمده انجام می‌دهند. این محصولات، با توجه به خواص عالی که دارند می‌توانند در درمان کم خونی مفید واقع شوند و به همین سبب است که در طب سنتی دارای جایگاه ویژه‌ای هستند. بنابراین در بازارها، بیشتر شاهد معاملات عمده این محصولات هستیم تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان شوند.

 

کارخانه کنسانتره خرما پارس فراور، با داشتن پرسنل متخصص و متعهد در حوزه تولید کنسانتره میوه های مرغوب و باکیفیت در سطح استاندارد جهانی در شهرستان ارومیه سالانه با ظرفیت تولید کامل اقدام به تولیدات سفارشات مشتریان خود می‌کند.

 

کارخانه کنسانتره خرما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسانتره ایران