بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره انار / فروش کنسانتره انار صادراتی در سال 99 با ظرفیت سالانه 15000 تن

فروش کنسانتره انار صادراتی در سال 99 با ظرفیت سالانه 15000 تن

سالانه مشتریان زیادی برای خرید کنسانتره انار صادراتی اقدام می کنند. فروش کنسانتره انار صادراتی شرکت پارس فراور با بهترین کیفیت انار مناطق ایران در این شرکت تولید می شود و در سال 99 برای بازرگانان گرامی با قیمت مناسب و جهت ارسال به تمامی کشورها انجام می شود. ظرفیت سالانه تولید بیش از 15000 تن در این شرکت وجود  دارد.

کنسانتره انار ایرانی با بریکس 65 در بازارهای جهانی سایر کشورها به خوبی شناخته شده است.

طعم گس ملس و شیرین کنسانتره انار ایرانی در کشورهایی چون روسیه، کره جنوبی، ارمنستان، آذربایجان، ترکیه و … تست شده است.

خرید کنسانتره انار شیرین و ملس

فروش کنسانتره انار صادراتی

شما مشتری گرامی می توانید برای خرید کنسانتره انار شیرین و ملس در حجم عمده برای تولید فراورده های نوشیدنی خود اقدام نمایید. در خرید کنسانتره انار حتماً معیارهای زیر را برای تأمین کننده خود بخواهید:

  • رنگ کنسانتره انار
  • طعم شیرین ، ترش یا ملس کنسانتره انار

شرکت پارس فراور کنسانتره اناری با رنگ طبیعی انار دان سیاه تولید می کند. طعم آن به انتخاب مشتریان ملس و یا شیرین می باشد و به صورت عمده امکان تأمین در حجم بالا وجود دارد.

شما می توانید برای خرید و فروش کنسانتره انار صادراتی عرضه شده در این سایت ابتدا آنالیز این محصول را که به زبان لاتین تهیه شده است، برای مشتری خود ارسال نمایید:

کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

تأثیر رنگ کنسانتره انار

فروش کنسانتره انار صادراتی

مشتریان با هدف تولید محصولات خاصی به دنبال رنگ کنسانتره انار متفاوتی هستند. زمانی که یک نوشیدنی ساز قصد تولید نوشیدنی انار در ظرف شیشه ای دارد؛ قطعاً داشتن رنگ شفاف قرمز هدف ایده آل او محسوب می شود.

اما زمانی که یک تولیدکننده در بسته بندی تتراپک اقدام به تولید آب انار کنسانتره ای می کند قطعاً برای تولید محصولات اینچنینی می تواند معیار رنگ را در اولویت های بعدی مورد توجه قرار دهد.

کنسانتره انار صادراتی نیز دارای رنگ قرمز کبودی است که در مرحله فراوری و تولید آب انار رنگ آن قرمز رنگ و شفاف می شود.

فروش مستقیم از کارخانه تولید کنسانتره انار پارس فراور

فروش کنسانتره انار صادراتی

یکی از مهم ترین ویژگی های یک کنسانتره انار صادراتی این است که بازرگان از کیفیت تولید آن مطمئن باشد. چرا که ایران از سورس های تأمین اصلی آن در دنیا شناخته می شود.

شرکت پارس فراور سعی کرده تا در تولید کنسانتره انار از خط تولید کنسانتره انار تخصصی که خاص فراوری و آب گیری انار طراحی شده است اقدام شود.

در تولید کنسانتره انار صادراتی، تکنولوژی به شکلی طراحی شده است تا هسته انار دچار شکست و ایجاد طعم گس و ملسی بیش از حد نشود.

فروش کنسانتره انار صادراتی نیز در شرکت پارس فراور با رعایت نکات استاندارد لحاظ شده جهانی در تولید و بسته بندی انجام می شود.

بسته بندی کیسه اسپتیک 5 لایه کنسانتره انار در تولیدات در نظر گرفته شده اند که کیفیت را در هر محلی از تحویل برای مشتریان تضمین کرده است.

فروش عمده کنسانتره انار در تهران از طریق دفتر فروش و بازرگانی شرکت پارس فراور در مذاکره با طرف های تجاری در کشورهای طرف معامله انجام می شود.

در این شرکت سعی می شود انار های مشهور زیر در فصل برداشت انار تازه برای تولید در نظر گرفته شوند:

  • انار ساوه
  • انار یزد
  • انار نی ریز
  • انار کاشمر
  • انار شهرضا
  • انار اصفهان

اما آنچه در کیفیت کنسانتره انار صادراتی اهمیت دارد در پروسه تولید و فراوری به دست می آید. تکنولوژی دستگاه های تولید کنسانتره انار صادراتی شرکت پارس فراور از کشور سوییس بوده و از ویژگی های تولید و بسته بندی خوبی برخوردار هستند.

هم اکنون برای اسعلام و خرید کنسانتره انار صادراتی این سایت ارتباط بگیرید. کارشناسان فروش کنسانتره انار صادراتی به صورت تخصصی شما را راهنمایی خواهند کرد.

فروش کنسانتره انار صادراتی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کنسانتره انار جهت فروش در سال 1399-1400

فصل تولید فراورده افشره ای انار پاییز ماه می باشد. بهترین قیمت کنسانتره انار جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219