بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره میوه / خرید کنسانتره میوه در تبریز بصورت رسمی

خرید کنسانتره میوه در تبریز بصورت رسمی

آیا میدانید برای خرید کنسانتره میوه در تبریز چگونه باید ثبت سفارش کنید؟ آیا میدانید انواع کنسانتره میوه در طول سال به صورت رسمی در تبریز عرضه می‌شود؟ خرید مشتریان خارجی برای انواع کنسانتره در تبریز صورت می‌گیرد.  این امر موجب شده تا کیفیت تولید کنسانتره میوه در تبریز بسیار بالا باشد.

 

تقریباً بیست سال است در ایران که صنعت آبمیوه سازی فرایند تولید بسیار آسان تری پیدا کرده‌است. در گذشته برای تولید آبمیوه باید در همان فصل از سال که میوه تازه آن موجود بود، اقدام به آبگیری میوه آن میوه مبادرت می‌گشت.

اما در ۲۰ سال اخیر بشر با دستیابی به تکنولوژی کنسانتره سازی میوه توانسته است با حفظ خواص و ویتامین های موجود در میوه انواع میوه جات را برای مدت طولانی تری به صورت کنسانتره نگهداری کند. به عنوان مثال ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیب در دنیا است.

خرید کنسانتره میوه

خرید کنسانتره میوه

منطقه آذربایجان شرقی، یکی از عمده تولیدکنندگان انواع میوه های تابستانه و پاییزی است. از این جهت در این استان کارخانجات بسیاری به تولید کارمزدی کنسانتره میوه، پوره میوه، آروما میوه، طعم دهنده میوه و … می‌پردازند.

از این جهت تبریز به عنوان مرکز استان آذربایجان شرقی یکی از مراکز توزیع عمده فرآورده های کنسانتره میوه می‌باشد. کسانی که به صورت عمده به تجارت و خرید کنسانتره میوه و پوره میوه اقدام می‌کنند، لازم است بدانند کیفیت مرغوب کنسانتره میوه در منطقه آذربایجان شرقی و تبریز قابل قبول می‌باشد.

همچنین تولیدات با کیفیت فراورده های میوه ای باعث شده تا سایر کشورها نیز برای صادرات کنسانتره میوه به صورت واسطه و یا مستقیم و رسمی از کارخانجات اقدام نمایند. بازرگانی های بسیاری نیز در ایران هستند، که حوزه محصولات خود را در مورد تجارت بین الملل مشمول کارخانجات کنسانتره سازی میوه نیز کرده‌اند.

قیمت کنسانتره میوه در ایران با توجه به وفور برخی محصولات مانند سیب، انگور، زرشک، انار، زردآلو، هلو و … باعث شده تا نوسان کمتری به نسبت سایر حوزه‌ها داشته باشد. سفارشات عمده خرید کنسانتره میوه در بسته بندی های بشکه ۲۶۵ کیلوگرمی و در بسته بندی های طرح اسپتیکی، اسپتیکی و یا غیر اسپتیک برای مشتریان عرضه می‌شود.

از آنجا که در فرآیند کنسانتره سازی آب میان بافتی میوه از آن گرفته شده است؛ ماندگاری محصول افزایش پیدا می‌کند اما شرایط نگهداری کنسانتره میوه در دمای زیر صفر می باشد. هر چه میوه در منطقه با اقلیم خشک تر پرورش یافته باشد ماندگاری و دوام یک کنسانتره میوه آن نیز طولانی تر خواهد بود. از این جهت طول عمر نگهداری یک کنسانتره زرشک تا ۵ سال و انواع پوره زردآلو تا یک سال یا یک سال و نیم می باشد.

کنسانتره میوه

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه ایرانی و خارجی

از آنجا که مهمترین فاکتور در تعیین قیمت کنسانتره میوه جات قیمت میوه تازه آن در فصل برداشت است، بسیاری از کنسانتره میوه های تولیدی ایران و انواع کنسانتره میوه خارجی متفاوت هستند.

بعنوان مثال تولید کننده آب میوه در ایران نیاز به خرید کنسانتره سیب و کنسانتره آناناس دارد. کنسانتره سیب تولید داخل و تولیدی شرکت پارس فراور است و کنسانتره آناناس را نیز واحد خرید خارجی شرکت پارس فراور تهیه می کند.

با این حال به دلیل اینکه سیب درختی در ایران به وفور یافت می شود، قیمت هر کیلو کنسانتره میوه آن نیز حداکثر ۱ دلار در عرصه جهانی است. اما کنسانتره آناناس در هر پارت به مقدار بیش از ده تن تهیه و در سردخانه نگهداری می شود.

مشتریان برای خرید عمده کنسانتره میوه خارجی نیز در پارت های متفاوتی از سال اقدام می نمایند.

فروش کنسانتره میوه خارجی در ایران

در این سایت خرید و فروش کنسانتره میوه خارجی نیز انجام می‌شود. لیستی از انواع کنسانتره میوه خارجی که مورد نیاز آب میوه سازان ایرانی بوده است، در زیر اعلام می‌شود:

 1. کنسانتره سیب سبز
 2. کنسانتره توت فرنگی
 3. کنسانتره هویج سیاه
 4. کنسانتره لیمو ترش
 5. کنسانتره پرتقال
 6. کنسانتره لیچی
 7. کنسانتره بلوبری
 8. کنسانتره کرنبری
 9. کنسانتره تمشک
 10. کنسانتره آلوورا
 11. کنسانتره گواوا
 12. کنسانتره آناناس
 13. کنسانتره پشن فروت
 14. کنسانتره انبه
 15. پوره گواوا
 16. پوره انبه
 17. پوره تمبر هندی
 18. پوره موز

همچنین برای برخی محصولات خاص دیگر مورد نیاز آب میوه سازی ها، انواع مختلفی از افزودنی های زیر نیز عرضه می‌شود:

 1. پالپ پرتقال
 2. دایس هلو
 3. کراش آناناس
خرید کنسانتره میوه
خرید کنسانتره میوه
خرید کنسانتره میوه
خرید کنسانتره میوه

این محصولات با اضافه شدن به کنسانتره میوه، به نوشیدنی طبیعی میوه تبدیل می‌شود. همچنین انواع آروما میوه نیز قابل تأمین در حجم عمده است.

استعلام قیمت پوره میوه جات

برخی میوه ها نیز برای تولید بعضی مواد غذایی مانند لواشک و مربا استفاده می شوند. بیشتر ساختار پوره میوه برای این صنابع مورد استفاده است. استعلام قیمت پوره میوه جات نیز جهت خرید عمده کارخانه شما مطابق با کنسانتره میوه از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان بازرگانی و فروش در انواع زیر قابل انجام است:

 1. پوره سیب درختی
 2. پوره هلو
 3. پوره زردآلو
 4. پوره توت فرنگی
 5. پوره طالبی
 6. پوره انبه
 7. پوره موز

این موارد مشهورترین انواع و پر فروش ترین پوره میوه جات هستند و همچینین برای اطلاع از قیمت فروش پوره انبه ایران در تهران نیز می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

خرید کنسانتره میوه

 

فروش کنسانتره انار و کنسانتره سیب صادراتی

فروش کنسانتره انار صادراتی و کنسانتره سیب صادراتی پارس فراور را در دنیا به نام ایران می‌شناسند. هر کشوری در دنیا به نام برخی محصولات شناخته شده است. این را بازرگانان و فعالان اقتصادی این کشورها بخوبی می‌دانند. بعنوان مثال ایران در دنیا به انواع کنسانتره میوه صادراتی زیر شهرت دارد:

 1. کنسانتره انار صادراتی
 2. کنسانتره سیب صادراتی
 3. کنسانتره انگور صادراتی
 4. پوره هلو صادراتی
 5. پوره زردآلو صادراتی

این در حالی است که بوم میوه جات این کنسانتره، میوه و پوره میوه جات در مناطق مختلفی از ایران هستند. انار ساوه ایران بسیار شهرت دارد. اما انار مورد استفاده کارخانه کنسانتره سازی پارس فراور به مقدار بسیار بالاتر از ظرفیت تولید انار شهرستان ساوه مورد نیاز است. پس پیمانکاران فعال مورد ارتباط با این شرکت انواع انار دان سیاه و دان قرمز را جمع آوری و برای آبگیری و تولید کنسانتره انار استفاده می‌کنند.

همچنین در مورد سیب درختی نیز دقیقاً همین مطالب صادق است. البته برخی انواع کنسانتره میوه دیگر مانند کنسانتره زرشک نیز هستند، که هنوز قادر به انجام صادرات عمده نشده اند. فروش کنسانتره انگور نیز برای بسیاری از مشتریان در انواع انگور قرمز و سفید قابل عرضه است. برای دریافت آنالیز کنسانتره میوه پیش از خرید به همکاران بازرگانی و فروش اطلاع دهید.

عمدتاً خرید کنسانتره میوه های تولیدی شرکت پارس فراور عمدتاً با بریکس ۶۵ انجام می‌شود. این در حالی است که کنسانتره سیب تولیدی دارای بریکس ۷۰ می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

صادرات کنسانتره میوه پارس فراور به کشورهای CIS با استاندارد FDA

صادرات کنسانتره میوه از حوزه های ارزآور برای کشورمان ایران محسول می شود. کشورهای موسوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسانتره ایران