بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره پرتقال / خرید عمده کنسانتره پرتقال برزیلی وارداتی

خرید عمده کنسانتره پرتقال برزیلی وارداتی

کنسانتره پرتقال برزیلی یکی از کنسانتره های محبوب در بین آبمیوه سازان است که برای خرید آن به صورت عمده هر ساله اقدام می شود.

کنسانتره پرتقال یکی از انواع کنسانتره میوه محبوب در بازار آبمیوه سازان است. برای تهیه انواع کنسانتره آبمیوه از آب پرتقال طبیعی می توان استفاده کرد و یا در صورت نبودن میوه تازه آن از انواع کنسانتره استفاده کرد.

پرتقال میوه ای است که ویتامین ث بسیار بالایی دارد و برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های عفونی و سرماخوردگی بسیار مناسب است. از آنجا که پرتقال میوه ای است که بسیار مورد پسند مردم ایران و دارای طبع شیرین و خوبی است. از این جهت هر گونه فراورده آن نیز مانند کنسانتره پرتقال بازار بسیار خوبی دارد و در بازارهای عرضه مورد استقبال مردم است. همچنین از میوه پرتقال برای تولید پالپ پرتقال نیز استفاده می شود.

پالپ پرتقال

از آنجا که کیفیت کنسانتره پرتقال ایرانی کمی پایینتر از نمونه مشابه خارجی آن است؛ برای خرید عمده آن به صورت وارداتی می توان اقدام کرد که بهترین های آن انواع برزیلی است. بسیاری از تولیدکنندگان آبمیوه و سایر فراورده های میوه ای از خرید کنسانتره پرتقال برزیلی و ترکیب آن با انواع کنسانتره پرتقال ایرانی، برای تولیدات خوش طعم و جذاب خود استفاده می کنند.

عمده ترین تفاوت در کنسانتره سازی و آبمیوه سازی در میزان آب موجود در محصول است، به شکلی که بسیار کم پیش می آید که کنسانتره میوه به صورت مستقیم در بازار نهایی در اختیار مشتری نهایی و مصرف کننده آبمیوه قرار گیرد.

در واقع صنایع کنسانتره سازی را می توان یک صنعت تبدیلی در بازار میوه شناخت. افزایش ماندگاری و عمر میوه و خواص آن برای مصارف عمده در طول سال بیشترین ویژگی یک کنسانتره میوه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره پرتقال

اعلام فروش کنسانتره پرتقال تولید سال ۹۷

با شروع فصل برداشت انواع مرکبات، اعلام فروش کنسانتره پرتقال تولید سال ۹۷ بزودی انجام خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

کنسانتره ایران