بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / دسته‌بندی نشده / سایت فروش انواع کنسانتره میوه در تهران

سایت فروش انواع کنسانتره میوه در تهران

فروش انواع کنسانتره میوه در تهران از طریق سایت اینترنتی معتبر و قابل اعتماد صورت می گیرد. محصولات این سایت از لحاظ کیفی رضایت بخش می باشند.

در فرایند تولید کنسانتره آب طبیعی میوه گرفته می شود و حجم آن به طرز قابل توجهی کاهش می یابد. اما در صنایع نوشیدنی مثل آبمیوه و نوشابه دوباره آب به آن اضافه می کنند و تقریبا کنسانتره را به حالت اولیه باز می گردانند.

انواع کنسانتره میوه

هدف از کنسانتره میوه

علت اصلی کنسانتره میوه کاهش حجم آن جهت حمل و نقل آسان تر محصول می باشد. چرا که فروش انواع کنسانتره میوه در تهران صورت می گیرد و لذا نیاز است کنسانتره میوه طبیعی از سایر شهرها و حتی گاهی برخی کشورهای صادر کننده ی این محصول به تهران بیاید. لذا کنسانتره میوه با حجم کم و غلظت بالا بهترین روش خرید و فروش آن می باشد.

فروش کنسانتره میوه تهران

چگونگی تولید کنسانتره میوه

اغلب برای تهیه کنسانتره میوه از میوه های زیاد مرغوب و درجه یک استفاده نمی شود. بنابراین میوه های درجه دو و یا درجه سه در امر تولید کنسانتره مورد مصرف قرار می گیرند. چرا که از میوه های درجه یک و مرغوب برای مصرف میوه به صورت تازه و یا فروش و صادرات بهره می گیرند.

تولید کنسانتره میوه

روش تولید کنسانتره میوه

 • شستشوی میوه ها
 • سورتینگ
 • خرد کردن
 • پرس کردن و آب گیری میوه ها
 • فیلتر مقدماتی
 • آروماگیری
 • آنزیم زنی
 • فیلتراسیون
 • تغلیظ
 • سرد کردن و انبار
 • بسته بندی کنسانتره

بسته بندی کنسانتره

فروش انواع کنسانتره میوه در تهران

به طور کلی کنسانتره میوه در بشکه ها و مخازن بزرگ نگه داری می شود و باید در مکانی سرد و خنک قرار گیرد تا سلامت آن حفظ گردد. امروزه فروش انواع کنسانتره میوه در تهران وجود دارد که باید توجه داشت به هر فروشگاهی نمی توان اطمینان نمود.

فروش اینترنتی کنسانتره میوه در تهران توسط این سایت با عرضه ی بهترین کیفیت که در آزمایشگاه های کنترل کیفیت انجام گرفته، صورت می پذیرد. همچنین این سایت بهترین قیمت را نیز ارائه می دهد که خرید از این فروشگاه اینترنتی رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت.

فروش انواع کنسانتره میوه در تهران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

صادرات کنسانتره میوه پارس فراور به کشورهای CIS با استاندارد FDA

صادرات کنسانتره میوه از حوزه های ارزآور برای کشورمان ایران محسول می شود. کشورهای موسوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219