بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / پوره سیب / فروش پوره سیب درختی به قیمت جدید

فروش پوره سیب درختی به قیمت جدید

فروش پوره سیب درختی که یکی از انواع پوره ها میوه در ایران است، به قیمت جدید هر سال در حجم عمده تناژ عرضه می گردد. جذاب ترین قیمت برای پوره سیب درختی در سال ۹۷ توسط بازرگانی ها قابل استعلام هستند که با توجه به رکود بازار می توان گفت که از بهترین شرایط فروش برخوردار است.

بریکس بسیار مناسب این پوره میوه در کنار اسیدیته پایین این محصول را به یکی از انواع خوش مصرف بازار تولید نوشیدنی و دسرسازی تبدیل کرده است.

فروش پوره سیب

پوره سیب درختی

پوره سیب درختی دارای طبیعت سرد و برای مزاج های با کارکرد دستگاه گوارش مسهل بسیار توصیه شده است.

همچنین در بازار نوشیدنی هایی که مردم و تقاضای آنها تعیین کننده حجم فروش و قیمت عرضه هستند، از پوره سیب درختی برای تولید انواع نوشیدنی های ترکیبی سیب موز و … نیز در حجم بالایی استفاده می شود.

به جرأت می توان گفت که پوره سیب و کنسانتره سیب از انواع بسیار جذاب و پر فروش ترین فراورده های میوه ای در ایران هستند که طلبه جهانی نیز دارند.

پوره سیب

فروش انواع پوره میوه

یکی از مزیت های فراورده های میوه ای در تولیدات متنوع از طعم های مختلف است.

فروش انواع پوره میوه نیز در ایران بسیار طرفدار دارد که یکی از انواع بسیار مورد اسقبال آنها پوره سیب درختی است. همچنین با توجه به تابستان های گرم ایران فرصت بسیار مناسبی برای تهیه انواع پوره هلو، پوره زردآلو، پوره آلو و … است.

البته با توجه به حجم تولیدات عمده در کارخانجات تولید کنسانتره میوه می توان گفت که پوره میوه نیز مانند خرید و فروش کنسانتره میوه این روزها به صورت سفارشی قابل انجام شده است.

سفارشات حداقل صد تن میوه تازه برای فراوری و تهیه کنسانتره و پوره میوه قابل برنامه ریزی و تولید است. فروش پوره سیب درختی در ایران توجیه اقتصادی بسیار خوب و در عین حال قیمت تمام شده پایینی نیز دارد.

فروش پوره سیب

منبع: سایت کنسانتره ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با کارشناسان بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوره سیب قرمز

قیمت خرید پوره سیب قرمز

پوره سیب قرمز از دیگر نمونه مواد خوراکی خوش عطر و طعمی بوده که به …

دیدگاهتان را بنویسید

کنسانتره ایران