بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره میوه / فروش کنسانتره میوه تهران بریکس 70

فروش کنسانتره میوه تهران بریکس 70

فروش کنسانتره میوه تهران بریکس 70 در سراسر کشور ایران رایج می باشد. خریداران عمده می توانند  این محصولات را با نرخ مشخص شده ای خریداری کنند تا در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها ارائه دهند.

 

به گرفتن آب میوه و سوسپانسیون آن و تبدیل به پود و یا عصاره کنسانتره میوه می گویند. کنسانتره میوه در انواع سیب، انار، آلبالو، آناناس و … است که هر کدام از آن ها دارای بازار فروش خاصی هستند. میزان فروش این کنسانتره ها به درجه کیفی محصولات بستگی دارد.

فروش کنسانتره میوه تهران

پر مصرف ترین کنسانتره میوه تهران

کنسانتره میوه تهران به دلیل این که از مرغوب ترین نوع میوه ها بهره وری می شود دارای سطح کیفی بسیار عالی می باشد. این کنسانتره ها در فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های بین شهری هر کدام دارای میزان فروش مشخصی هستند که در ادامه پرمصرف ترین آن ها را در بازار مشخص می کنیم:

 • کنسانتره میوه سیب
 • کنسانتره میوه پرتقال
 • کنسانتره میوه گریپ فروت
 • کنسانتره میوه آناناس
 • کنسانتره میوه انبه
 • کنسانتره میوه هویچ

فروش کنسانتره میوه خارجی وارداتی نظیر کنسانتره آناناس و کنسانتره لیمو ترش نیز در این سایت انجام می شود.

کنسانتره میوه تهران

قیمت کنسانتره میوه تهران بریکس 70

منظور از این که می گوییم بریکس مواد جامد محلول در آبمیوه است و در این جا یعنی 70 درصد مواد جامد در کنسانتره موجود است.

برای تولید آبمیوه ها از کنسانتره انگور سفید و قرمز برای خرید استفاده کنید، هم قیمت مناسبی دارد و هم زمینه بسیار خوبی برای آبمیوه های چند میوه است.

کنسانتره میوه تهران بریکس 70 را وقتی می خواهیم خریداری کنیم با قیمت های متفاوت آن ها مواجه می شویم. لازم به ذکر است که فروش کنسانتره میوه تهران بر اساس قیمت ها است که قیمت ها تابع عوامل متعددی است که برای آگاهی بیشتر در موقع خرید این عوامل را  بیان می کنیم:

 • نوع میوه
 • نوع بسته بندی
 • برند تولیدی
 • وزن کنسانتره
 • میزان بریکس کنسانتره

همچنین فروش پوره میوه در اوزان 220 الی 230 کیلوگرم برای خریداران گرامی ارائه می شود.

فروش کنسانتره میوه

فروش کنسانتره میوه تهران

فروش کنسانتره میوه تهران به صورت حضوری و در درب کارخانه ها انجام می شود. خریداران عمده که همان فروشگاه داران باشند به منظور تامین نیاز فروشگاه های خود از این طریق اقدام می کنند. فروش کنسانتره میوه تهران با استقبال بسیاری از مشتریان همراه است که برای تولید کنندگان سود های کلانی را ایجاد می کند.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه در این سایت به صورت خرید رسمی از کارخانجات کنسانتره سازی شرکت پارس فراور انجام می شود.

شما خریدار کنسانتره میوه در تهران و شهرستان می توانید برای خرید و تولید فراورده های نوشیدنی بدون گاز و گازدار از انواع کنسانتره میوه تولید شرکت پارس فراور بهره ببرید.

کنسانتره میوه پارس فراور در بسته بندی کیسه اسپتیک به صورت بشکه ای حمل می شود. بازار صادرات کنسانتره میوه شرکت پارس فراور به سایر کشورها باعث شده است تا قیمت های فروش کنسانتره میوه در داخل رقابتی و کیفیت آن جهانی باشد.

برخی تولیدکنندگان از محصولات کنسانتره میوه و پوره میوه جهت تولید فراورده های مورد نیاز افزونی و نگهدارنده استفاده می کنند.

این در حالی است که کنسانتره میوه و پوره میوه شرکت پارس فراور عاری از مواد نگهدارنده بوده و شرایط نگهداری آن سردخانه ای می باشد.

کنسانتره میوه

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

قیمت هر تن کنسانتره سیب

شرکت فروش کنسانتره میوه و پوره میوه مرغوب

بهترین خرید را در حوزه مواد غذایی بر پایه طعم های میوه می توان از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219