بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره آلبالو / آخرین قیمت کنسانتره آلبالو تولید سال ۱۴۰۳ | پارس فراور | مرجع کنسانتره میوه ایران

آخرین قیمت کنسانتره آلبالو تولید سال ۱۴۰۳ | پارس فراور | مرجع کنسانتره میوه ایران

قیمت کنسانتره آلبالو در سال ۱۴۰۳ در شرکت پارس فراور به صورت عمده جهت صادرات به ترکیه، ارمنستان، عراق و روسیه با انواع کنسانتره میوه گالنی ۲۵ کیلویی متفاوت می باشد. سیاست گذاری شرکت پارس فراور به عنوان تنها شرکت مادر تخصصی و مرجع کنسانتره میوه و پوره میوه جات ایران رضایت تمامی مشتریان است.

قیمت کنسانتره آلبالو

من مصطفی رشیدی در این مقاله برای شما یادداشت های مفیدی دارم. مشاوره میدم به شما و بعد از اون با چشم باز بهترین رو انتخاب کن.

خرید کنسانتره میوه

خرید کنسانتره میوه سال هاست به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان ممکن در شرکت پارس فراور ارائه شده است. در سال های تورمی بهترین کسب و کار ها شما را از منابع درامدی بیشتری بهره مند می کند. در این مقاله خرید کنسانتره میوه در انواع طعم های زیر شرح داده شده است.

 • آلبالو
 • انار
 • انگور قرمز
 • شاه توت
 • تمشک
 • زغال اخته
 • آلو قرمز
 • زرشک
 • انگور سیاه

در ایران هستی و بهترین انتخاب عصاره میوه جهت مصارف تولیدات زیر کنسانتره میوه های گالنی شرکت پارس فراور هست.

 • بستنی سازی
 • آب میوه سازی
 • شکلات سازی
 • کیک و کلوچه
 • مغزی ویفر و تافی ترش
 • شربت ها و سیروپ

خرید عمده کنسانتره میوه در تعداد گالن بالاتر به تو این کمک رو میکنه از شرکت پارس فراور تخفیف خوبی بگیری. در تولید نوشیدنی های سرد چقدر میخای سودآوری بیشتری داشته باشی؟ حداکثرش رو در همکاری با ما تجربه می کنی. پس همین حالا اگر واقعا خریدار هستی جهت استعلام قیمت انواع کنسانتره میوه گالنی با ما تماس بگیر و ثبت سفارش و خریدت دو روزه تموم میشه.

تو خرید کنسانتره میوه حتما از مرجع خرید کن چرا که بعد از این سالها که فروش کنسانتره میوه و پوره میوه انجام میدیم خیلی ها تقلب های زیادی در انواع کنسانتره میوه می کنن و محصول خالصی به دست تو نمیرسه.

شرکت پارس فراور پیش از خرید شما کامل ترین مشاوره در این حوزه رو برات انجام میده تا با چشمی باز و عقلی سلیم بهترین کیفیت رو با بودجه ای که داری انتخاب کنی. قیمت هر کیلو کنسانتره میوه هر سال با قیمت جهانی اون بالا میره و تا این فرصت هست و سرمایه ت جوابگو کار تو این حوزه هست حتما از فراورده های آبمیوه سازی بستنی سازی کیک و کلوچه و لواشک جهت حفظ ارزش پول ت استفاده کن.

نگاه نکن خیلی از برندها چطور رشد کردن و پیش خودت بگی مگه میشه! آبمیوه هایی مثل عالیس، سان استار، میهن، سن ایچ و … همگی شون از سرمایه های کوچک شروع کردن و الان پول پارو می کنن چون موندن کار کردن و تبلیغات درست انجام دادن. خود ما در پارس فراور از تنها تولید کنندگان کنسانتره میوه در ایران بودیم و حالا به لطف پروردگار و حمایت های مشتریان مرجع مطمئنی شدیم برای دوستان بیزنس مون.

قیمت کنسانتره آلبالو

کنسانتره آلبالو گالنی ۲۵ کیلویی

یکی از پر فروش های ما کنسانتره آلبالو گالنی با وزن ۲۵ کیلویی هستش.

کنسانتره آلبالو از آب گیری آلبالو در ابتدا فصل تابستان در خط تولید پارس فراور و دپو اون در سردخانه شرکت به دست میاد. در تمام ۱۲ ماه سال ۱۴۰۳ می تونی هر مقدار گالن ۲۵ کیلویی کنسانتره آلبالو نیاز داری سفارش بدی چون اینجا ما بیش از ۹۰ تن پیشبینی کنسانتره آلبالو رو در برنامه تولید سال ۱۴۰۳ دیدیم.

قیمت کنسانتره آلبالو گالنی ۲۵ کیلویی ما رو تیراژ خریدار کنسانتره میوه جای تخفیف داره. امروز با بهترین قیمت کنسانتره آلبالو در خدمت شما عزیزان هستیم و میتونی با شماره تماس های واحد فروش تماس بگیری و ثبت سفارش خرید کنسانتره آلبالو خودت رو نهایی کنی.

کنسانتره آلبالو بشکه ای ۲۷۰ کیلویی

بعد از آبگیری و تغلیظ آب البالو در شرکت پارس فراور کنسانتره آلبالو بشکه ای در وزن های ۲۷۰ کیلویی جهت صادرات و نیاز صنایع غذایی داخل کشور انجام میشه. کنسانتره آلبالو بشکه ای ما در بشکه های فلزی سه خط کونیکال بسته بندی مطمئنی داره تا رسیدن به هر مقصدی کیسه های حاوی کنسانتره آلبالو آسیبی نبینن.

در صورت اینکه تاجر هستی و صادرات کنسانتره آلبالو بشکه ای رو میخای استارت بزنی میتونی پیش از خرید در مورد جزئیات درخواستتون با ما درخواست جلسه تجاری تنظیم کنی. تو این جلسه خیلی از حرف ها رو میزنیم تا ریسک سرمایه گذار به حداقل برسه و به صول خودمون آب تو دل خریدار کنسانتره آلبالو صادراتی مون تکون نخوره.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه

قیمت کنسانتره آلبالو

هر سال قیمت هر کیلو کنسانتره میوه تغییرات داره. افزایش هزینه های خرید میوه و سایر هزینه های تولیدی و سربار عامل افزایش قیمت هست.

در سال ۱۴۰۲ قیمت هر کیلو کنسانتره میوه که مشتریان پارس فراور بابت اون هزینه کردن بسیار مناسب بود. رضایت مشتریان از خلوص، فرمولاسیون و طعم و رنگ باعث شد مانند هر سال با سیاست جلب رضایت مشتریان تغییراتی در کیفیت تولیدات نداشته باشیم.

آلبالو ارومیه و مهاباد بهترین هایی هستن که هر ساله توسط کشاورزان زحمت کش طرف قرارداد پارس فراور به عمل میرسن. آلبالو ها طی یک فرایند پیمانکاری با نظارت ۱۰۰ درصدی کارشناسان پارس فراور به محل تولیدی منتقل می شن و بعد از اون طی یک فرایند بهداشتی و فنی با به روزترین تکنولوژی روز دنیا عصاره گیری تغلیظ و بسته بندی می شن.

قیمت کنسانتره انگور سیاه

این وسط طعم های بی نظیر تابستونه انگور سیاه شانی کردستان هم به دست میاد. پیمانکاران عزیز بهترین و در بیشترین میزان توان جمع آوری انگور سیاه رو انجام میدن و کنسانتره انگور سیاه که طرفدارهای خودش رو داره تولید و آماده ارسال جهت مشتریان میشه.

قیمت کنسانتره انگور سنندج که میوه بی نظیر اون از شهرستان مریوان و بانه و … جمع آوری شدن با هدف حمایت مشتریان صادرات کنسانتره انگور و همچنین مصرف کنندگان کنسانتره انگور گالنی شرکت پارس فراور تعیین میشه. پس حتما قبل از خرید با واحد فروش تماس بگیر و ما رو از نوع سفارش خودت مطلع کن.

جهت خرید و استعلام قیمت کنسانتره آلبالو میتونی با شماره تماس دفتر فروش و بازرگانی تماس بگیری. سایت خرید و فروش کنسانتره انگور سیاه کنسانتره که حالا داری تو اون چرخ میزنی از حسن توجه شما سپاس گذاری می کنه. خرید عمده و بی واسطه کنسانتره انگور سیاه پارس فراور بی دردسر و مطمئن هست و تو رو برای شروع کسب و کارت پر انگیزه تر از قبل میکنه!

ضمناً ذکر این نکته لازم هست که با عرضه کنندگان کنسانتره انگور تقلبی و با سوء استفاده از نام پارس فراور از طریق قانونی برخورد می شود.

عمده فروشی کنسانتره آلبالو

قیمت کنسانتره آلبالو

در ایران عمده فروشی کنسانتره آلبالو دردسرهای خاص خود شو داره. تو فصل تابستان هر میزان آلبالو نمیشه جمع آوری کرد.

قدرت شرکت های تولید کننده کنسانتره میوه در قدرت تأمین آلبالو تازه در فصل تابستان هست. ما بیشترین میزان آلبالو رو در سال ۱۴۰۳ تولید می کنیم و قدرت تأمین شرکت موجب شده تا عمده فروشی کنسانتره آلبالو در صادرات به ترکیه رتبه اول رو داشته باشیم. قیمت کنسانتره آلبالو در دنیا بسیار بالاست و دلیل آن خواص آنتی اکسیدانی بالای کنسانتره آلبالو است.

شرکت های تجاری همکار فعال در حوزه صنعت غذا می توانند درخواست های خود را از تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ به صورت ایمیلی به نشانی ایمیل شرکت پارس فراوراز طریق لینک زیر ارسال نمایند.

Send Email

کنسانتره آلبالو ۱۰۰ درصد خالص

کنسانتره آلبالو ۱۰۰ درصد خالص رو جهت صادرات به سایر کشورها در ابتدا فصل تولید سفارش دهید.

کنسانتره آلبالو رنگ سیاهی دارد و با ترقیق سازی آن رنگ قرمز بی نظیر آن احیا می شود. با تغلیظ آب البالو در خط تولید کنسانتره پارس فراور این تراکم قرمزی بالا رنگ آن را سیاه می کند. برخی از سودجویان در فصل تولیدات با میکس کردن آب آلبالو با هر میوه قرمز رنگ ارزانی شما را در کشور مقصد به دردسر می اندازند. پس پیش از خرید حتما با ما مشاوره رایگان داشته باشید.

فروش کنسانتره آلبالو بریکس ۶۵ استاندارد ملی ایران

استاندارد ملی ایران مرجع مطمئنی جهت انجام هر گونه تولید در ایران می باشد. ما در پارس فراور با رعایت استانداردهای ملی و بهداشتی ایران بهترین کیفیت را به صورت جهانی عرضه می کنیم.

فروش کنسانتره آلبالو بریکس ۶۵ محصول مطمئنی است که در تمام کشورهای دنیا مورد نیاز صنعت غذایی و به خصوص صنعت نوشیدنی است. سیروپ آلبالو نیز در ایران بسیار استقبال خوبی داشته است. تجارت کنسانتره آلبالو در شهر تهران با مدیریت دفتر فروش و بازرگانی پارس فراور به خوبی و با اطمینان تاجران انجام می شود. تولید کنسانتره آلبالو صادراتی در شهرستان ارومیه و در واحد صنعتی پارس فراور جهت صادرات به ترکیه ارمنستان و کشورهای اروپایی با انجام خدمات گمرکی و ارائه پرفرما اینوویس جهت ارائه به مشتریان شما انجام می شود.

خرید کنسانتره آلبالو صادراتی با قیمت دلاری

قیمت کنسانتره آلبالو

جهت خرید کنسانتره آلبالو به صورت دلاری به آسانی با دریافت پرفرما از شرکت پارس فراور می توانید با حساب ارزی از مشتریان خود درخواست انجام خرید ارزی و بارگیری در سریعترین زمان را داشته باشید.

قیمت جهانی کنسانتره آلبالو در سال ۲۰۲۳ در بازه ۲۸۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار معامله شد.

خرید کنسانتره سیب به عنوان پایه قیمت بزرگترین تجارت در حوزه خرید و فروش کنسانتره میوه محسوب میشه. اگر قصد خرید کنسانتره سیب در میزان تناژی بالای ۳۰۰۰ تن هم داشتی این فقط کار پارس فراور هست. میزان ظرفیت بالایی از تجارت کنسانتره سیب، آلبالو، انار، آلو، پرتقال در ایران در شرکت پارس فراور به سریع ترین و مطمئن ترین تجارت های مدل جهانی انجام میشه.

مرکز فروش کنسانتره میوه پارس فراور در تهران و کرج فعالیت حضوری داره تا مشتریان از سراسر دنیا نیز به راحتی در جلسات مشاوره و خرید شرکت کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

خرید کنسانتره آلبالو

خرید کنسانتره آلبالو امسال

خرید کنسانتره آلبالو را از مراکز معتبر بخواهید چرا که انواع ارزان قیمت ترقیق شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسانتره ایران