بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره میوه / فروش کنسانتره میوه ارومیه اروم آدا

فروش کنسانتره میوه ارومیه اروم آدا

فروش کنسانتره میوه ارومیه اروم آدا با ارائه خدماتی گسترده انجام می شود. تولید کنندگان با ایجاد وب سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین زمینه را برای انجام معاملاتی عالی و مناسب فراهم می آورند.

همان طور که می دانید در کنسانره آب میوه کاهش می یابد پس وزن آن ها کم می شود. کنسانتره میوه باید گفت که در حجم کم می توان پروتئین ها و ویتامین و مواد معدنی آن میوه را یافت کرد.

فروش کنسانتره میوه ارومیه

برند های معروف تولید کنسانتره میوه

با توجه به بازار فروشی که کنسانتره های میوه در کشور ما دارد ایجاد کارخانه های تولیدی زیادی را به دنبال داشته است. این کارخانه ها هر کدام با عنوان خاصی هستند که در بازار ها معروف می باشند. این برند ها کنسانتره ها را بعد از تولید در بسته بندی هایی زیبا ارائه می دهند. برند های معروف در این زمینه به قرار زیر است:

 • برند گلدیس
 • برند اروم آدا
 • برند سارونه
 • برند شاهگل
 • برند تاتائو
 • برند شهد ایران

تولید کنسانتره میوه

کنسانتره میوه ارومیه اروم آدا

از نمونه کنسانتره هایی که در بازار های ایرانی عرضه می شود کنسانتره میوه با برند اروم آدا است. این کنسانتره ها با استفاده از دستگاه های مختلف و از میوه هایی مرغوب تولید می شوند.

تولید کنسانتره سیب ارومیه یکی از بهترین انواع کنسانتره سیب موجود در پارس فراور است که به صورت سفارشی مشتریان تولید و فروش می شود.

در موقع خرید کنسانتره میوه اروم آدا فروشنده انواع مختلفی از آن ها را به ما عرضه می کند تا با انتخاب خود آن ها را خریداری کنیم. فروش کنسانتره میوه ارومیه اروم آدا در چندین نمونه است که چند نمونه را ذکر می کنیم:

 • کنسانتره میوه انگور اروم آدا
 • کنسانتره میوه انار اروم آدا
 • کنسانتره میوه سیب اروم آدا
 • کنسانتره میوه آلبالو اروم آدا
 • کنسانتره میوه پرتقال اروم آدا

شرکت اروم آدا

فروش کنسانتره میوه ارومیه

فروش کنسانتره میوه ارومیه را توصیه می کنیم تولید کنندگان به طور عمده انجام دهند. زیرا در این روش سود دهی افزایش می یابد و میزان معاملات هم بیشتر می گردد. فروش کنسانتره میوه ارومیه در همه شهر های ایران انجام می شود و می تواند پاسخگوی نیاز خیل عظیم مشتریان ایرانی در شهر های مختلف باشد.

کنسانتره ارومیه

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

قیمت هر تن کنسانتره سیب

شرکت فروش کنسانتره میوه و پوره میوه مرغوب

بهترین خرید را در حوزه مواد غذایی بر پایه طعم های میوه می توان از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219