بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره زرشک / فروش کنسانتره زرشک کارخانه ای قیمت مناسب

فروش کنسانتره زرشک کارخانه ای قیمت مناسب

فروش کنسانتره زرشک که به صورت مستقیم از کارخانه کنسانتره زرشک تهیه می شود، در بسیاری از سالها در مقایسه با هزینه خرید اولیه مواد اولیه خود قیمت مناسب بسیار خوبی دارد. البته باید متذکر شد که قیمت کنسانتره زرشک در مقایسه با متوسط قیمتی سایر نمونه های کنسانتره و پوره میوه کمی گران تر است.

همواره یکی از طعم های پر خواستار و در عین حال کم عرضه در بازار کنسانتره میوه، کنسانتره زرشک بوده است. این محصول که در ایران بیشتر به صورت تازه و یا خشک برای مصارف روی پلویی کاربرد دارد، همچنین قابلیت این را دارد که در سالهای پر عرضه این محصول به فراورده کنسانتره تبدیل شود.

قیمت کنسانتره زرشک

کارخانه کنسانتره زرشک

زرشک از محصولاتی است که چیدن آن از درخت به خاطر خاردار بودن درختچه های زرشک کمی سخت است. پس از چیدن معمولاً زرشک خاک و دم دارد که نیازمند شست و شو و آبگیری برای تهیه کنسانتره زرشک است.
کارخانه کنسانتره زرشک که در ایران به تعداد انگشتان یک دست هم نیستند به صورت تخصصی و توسط شرکت های سازنده ماشین آلات آلمانی و ایتالیایی و … پیاده سازی شده اند. وظیفه این خط تولید فراوری و آبگیری زرشک و افزایش عمر ماندگاری محصول برای مدت زمان طولانی تر است.
رنگ و میزان شفافیت از جمله معیارهای یک کنسانتره زرشک خالص و طبیعی مناسب برای بازارهای لوکس صادراتی است.

کارخانه کنسانتره زرشک

صادرات کنسانتره زرشک

با توجه به اینکه در حوزه صادرات کنسانتره میوه بسیاری شرکتها فعالیت دارند، صادرات کنسانتره زرشک نیز در کنار سایر کنسانتره میوه صادراتی قابلیت کار کردن دارد. چرا که هنوز در بسیاری از کشورهای دنیا شناختی از طعم ترش و خواص کنسانتره زرشک وجود ندارد که خود نقطه قوتی برای خریداران جهانی کنسانتره زرشک است.

صادرات کنسانتره زرشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با کارشناسان بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کنسانتره زرشک

صادرات انواع کنسانتره زرشک

صادرات کنسانتره زرشک به خارج از کشور یکی از پر طرفدار ترین حوزه های اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

کنسانتره ایران