بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / پارس فراور / صادرات کنسانتره میوه پارس فراور به کشورهای CIS با استاندارد FDA

صادرات کنسانتره میوه پارس فراور به کشورهای CIS با استاندارد FDA

صادرات کنسانتره میوه از حوزه های ارزآور برای کشورمان ایران محسول می شود. کشورهای موسوم به CIS مانند قزاقستان ، آذربایجان، اوکراین و … بازارهای هدق خوبی در این حوزه برای شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور بوده اند. تولید با استاندارد جهانی FDA در این مجموعه موجب شده است تا بسیاری از مشتریان سایر کشورها به آسانی و اطمینان اقدام به همکاری تجاری نمایند.

کارخانه تولید کنسانتره میوه صادراتی پارس فراور

تولید کنسانتره میوه در ایران به سابقه بیش از ۵۰ سال رسیده است. در ابتدا با هدف تولید آب میوه سازی برخی از کارخانه ها اقدام پیاده سازی خط تولید کنسانتره میوه کردند.

این در حالی بود که پس از آن برای صنعت مادر کنسانتره میوه و پوره میوه مشتریان بسیاری از سایر صنایع نیز جذب شدند.

در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان آب میوه ، لواشک، مربا، مارمالاد، شیرینی، بستنی و … از انواع کنسانتره میوه استفاده می کنند.

شرکت پارس فراور از سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه بازار صادرات کنسانتره میوه در سایر کشورها و ارزآوری برای کشورمان ایران وارد این صنعت شد.

شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور با اعتمادی که میان کشاورزان و باغداران داشت به سرعت با تولید کنسانتره میوه صادراتی انواع طعم های ارگانیک را به صورت افشره میوه ای آماده سازی کرد.

تیم تجاری سازی این مجموعه با کسب بازارهای جهانی سایر کشورها اقدام به انجام معاملات خوبی در حوزه صادرات کنسانتره میوه داشتند.

داشتن استانداردهای مورد تأیید بهترین تولیدی های روز دنیا مانند FDA , KUSHER , … موجب شد تا بسیاری از سایر تولید کننده های نوشیدنی گازدار و بدون گاز نیز در همکاری تجاری مستقیم وارد شوند.

خرید کنسانتره میوه در مقصد کشورهای CIS

صادرات کنسانتره میوه

کشورهای حوزه CIS به دلیل نزدیک تر بودن شرایط حمل و همچنین مبادلات آسان مالی مقصد خوبی برای انواع کنسانتره میوه صادراتی شرکت پارس فراور می باشند.

در سال های گذشته کشورهای زیر از جمله مشتریان خوبی بوده اند که به توسعه بازارهای جهانی کمک شایانی کرده اند:

  • ارمنستان
  • اوکراین
  • قزاقستان
  • قرقیزستان
  • آذربایجان

در این کشورها به آسانی می توان اقدام به خرید و فروش کنسانتره میوه بعنوان نهاده مادر در صنعت غذا به صورت ارگانیک و طبیعی کرد.

تولید انواع نوشابه و نوشیدنی گازدار از کنسانتره میوه ارگانیک

صادرات کنسانتره میوه

در سایر کشورها نیز مانند ایران برای تولید انواع نوشابه و نوشیدنی های گازدار و غیر گازدار می توان از کنسانتره میوه ارگانیک و کاملاً طبیعی استفاده کرد.

نوشیدنی های مرسوم بازار ایران متأسفانه با وجود استفاده از کنسانتره میوه اما در بسیاری از موارد با درصد ترکیب غیر استاندارد تنها شیرینی مزه را دارند و مخاطبان از خیانتی که برخی از تولید کنندگان آب میوه در سلامت آنها اقدام می کنند بی خبر هستند.

مطابق با استاندارد ملی ایران کنسانتره میوه در آب میوه سازی با بریکس ۶۵ با ترکیب ۳ تا حداکثر ۴ برابر آب میوه طبیعی و سالمی را آماده مصرف می کند. 

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه صادراتی

صادرات کنسانتره میوه

شما بازرگان گرامی نیز می تواند جهت صادرات کنسانتره میوه شرکت پارس فراور که بزرگترین تولید کننده این حوزه در ایران محسوب می شود، اقدام کنید. قیمت هر کیلو کنسانتره میوه صادراتی این شرکت نیز در لحظه توسط کارشناسان فروش و بازرگانی قابل استعلام دهی می باشد.

برای انجام معاملات بیش از ۵ تن می توانید تخفیفات خوبی نیز از این مجموعه داشته باشید.

خرید کنسانتره میوه از کارخانجات کنسانتره سازی معتبر

برای خرید کنسانتره میوه همواره از مراکز فروش معتبر و کارخانجات کنسانتره سازی که کیفیت را خط مشی قرار داده اند، اقدام نمایید.

سایت های اینترنتی که شرکت پارس فراور در حوزه تجارت الکترونیک سرمایه گذاری کرده است گویای این واقعیت است که برای افزایش اطلاعات و اطمینان مشتریان نیز در تلاش است.

خرید کنسانتره میوه صادراتی پارس فراور در بسته بندی کیسه اسپتیک ۵ لایه در بشکه های فلزی بر روی پالت تسمه کشی می شود و در حمل های بندری و کراس استافینگی از گمرک های جبل علی امارات که پورت اصلی شرکت پارس فراور محسوب می شود، به روش های FOB , CFA , CFR , … انجام پذیر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت جهانی کنسانتره میوه

قیمت جهانی کنسانتره میوه ایرانی

قیمت جهانی کنسانتره میوه ایرانی به دلیل خاصیت منحصر به فردی که انواع محصولات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسانتره ایران