بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره توت فرنگی / فروش کنسانتره توت فرنگی مناسب بستنی سازی

فروش کنسانتره توت فرنگی مناسب بستنی سازی

خوشبختانه توت فرنگی کردستان ایران یکی از بهترین میوه های بوته ای تابستانه می باشد. در تولیدات بستنی سازی از کنسانتره این میوه استفاده می شود. فروش کنسانتره توت فرنگی در حجم عمده برای کارخانجات صنایع غذایی ارائه می شود.

توت فرنگی شمال ایران نیز در شهرستان دلند برداشت می شود. توت فرنگی شمال ایران زمان ماندگاری پایین تری دارد. این در حالی است که در تولید کنسانتره توت فرنگی چندان معیار با اهمیتی نیست.

قیمت روز کنسانتره توت فرنگی

فروش کنسانتره توت فرنگی

برای استعلام قیمت روز کنسانتره توت فرنگی می توان با واحد فروش و بازرگانی ارتباط گرفت. قیمت کنسانتره توت فرنگی که رنگ و طعم طبیعی دارد در ایران بسیار مناسب تولیدات صنایع غذایی ذیل می باشد:

  • بستنی
  • آب میوه
  • روکش بستنی
  • پاستیل
  • دسر پذیرایی
  • لواشک

سایت فروش کنسانتره توت فرنگی صادراتی

فروش کنسانتره توت فرنگی

در این سایت اینترنتی انواع کنسانتره توت فرنگی و پوره توت فرنگی به صورت عمده عرضه می شود. سایت اینترنتی فروش کنسانتره توت فرنگی صادراتی به سایر کشورها از شرکت پارس فراور نیز فعال می باشد.

بهترین کنسانتره توت فرنگی با بریکس ۶۵ در تولیدات صنعت غذا به کار برده می شود.

بشکه های ۲۶۵ کیلوگرمی حاوی کنسانتره توت فرنگی برای بارگیری و ارسال سفارش مشتریان در نظر گرفته می شود. توت فرنگی سرشار از پتاسیم و ویتامین ث موجود آن موجب تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن شما می شود.

خرید کنسانتره توت فرنگی یا پوره توت فرنگی ؟!

برای مشتریان این سؤال مطرح است که برای خرید از کنسانتره توت فرنگی استفاده کنم یا پوره توت فرنگی ؟! در صورتی که فرمولاسیون مد نظر شما با پوره توت فرنگی که بریکس پایین تری دارد انجام می شود باید این محصول را انتخاب بفرمایید. اما در صورتی که محصولی مانند نوشیدنی تولید می کنید کنسانتره توت فرنگی با بریکس ۶۵ مناسب تر است.

همواره قیمت کنسانتره میوه از انواع پوره میوه بالاتر است، چرا که فراوری کنسانتره میوه زمان بیشتری نیاز دارد. بهترین قیمت کنسانتره میوه در فصل تولید ارائه می شود. با اتمام فصل تولید کنسانتره میوه قیمت کنسانتره میوه نیز دچار واسطه گری های دلالان می شود.

فروش کنسانتره توت فرنگی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسانتره ایران