بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره انار / خرید کنسانتره انار تولید سال 1399 شرکت پارس فراور

خرید کنسانتره انار تولید سال 1399 شرکت پارس فراور

همانطور که به فصل پاییز سال 1399 رسیدیم یکبار دیگر شاهد تولید کنسانتره انار به صورت عمده و انبوه هستیم. این روزها کشاورزان برای تولید کنسانتره انار پارس فراور انارهای مورد نیاز این شرکت را از سراسر ایران به دست کارخانه جات تولیدی این مجموعه رسانده و موجبات تولید و خرید کنسانتره انار صادراتی و مرغوب ایرانی را مهیا می سازند.

کنسانتره انار صادراتی یا مناسب بازار داخل است؟

برای بسیاری از مشتریان بازار داخل و همچنین صادرکنندگان این شائبه وجود دارد که کنسانتره انار صادراتی چه تفاوتی با کنسانتره انار مورد نیاز شرکت های آب میوه سازی های داخلی دارد؟

در واقع هیچگونه تفاوتی در عمل برای یک تأمین کننده مطمئن وجود ندارد. این در حالی است که کنسانتره انار صادراتی این سایت اینترنتی تحت بهترین روش تولید مورد تأیید اروپا و با استفاده از بهترین تکنولوژی دستگاه ها به دست آمده است.

کنسانتره انار صادراتی به جهت بومی بودن محصول آبگیری شده در ایران قیمت فروش خوبی دارد. این در حالی است که بازرگانی های محترم باید بدانند که قیمت کنسانتره انار صادراتی را به جهت کسب بازار پایین نیاورند. رقابت در کیفیت و قیمت تمام شده محصول در مورد یک کنسانتره میوه بومی کشور ایران معقول است اما نباید تمام زحمات چندین ساله در کسب و کار تولید و فروش کنسانتره انار ایرانی به یک شبه و به ارزش تنها چند هزار دلار فروخته شود.

فروش کنسانتره انار صادراتی پارس فراور در بازار داخل

خرید کنسانتره انار

کنسانتره انار صادراتی پارس فراور شهرت جهانی یافته است و امروزه بسیاری از تولیدکنندگان که به کیفیت محصول خود اهمیت می دهند از خرید کنسانتره انار پارس فراور رضایت داشته و سایر محصولات دیگر که از کنسانتره انار قابلیت تولید دارند را به سبد تولیدی کارخانه های خود افزوده اند.

فروش کنسانتره انار صادراتی پارس فراور در بهترین انواع انار ایرانی از شهرهای قطب تولید انار تهیه می شوند:

 • نی ریز
 • شیراز
 • استهبان
 • جنت شهر
 • گناباد
 • فردوس
 • یزد
 • ساوه
 • سیاب

خرید انار جهت تولید کنسانتره انار صادراتی

هر ساله با پایان فصل تابستان و شروع پاییز، خرید انار از کشاورزان به صورت نقدی و تحویل روی باسکول کارخانه انجام می شود. انار پاییزه مناطق یاد شده به وسیله کشاورزان بارگیری و ارسال می شود. بهترین کنسانتره انار شرکت پارس فراور رنگ و طعم طبیعی دارد و از آن عمدتاً در تولید نوشیدنی های انار استفاده می شود.

این در حالی است که در سایر کشورها مانند کره جنوبی، استرالیا، هند، اندونزی و … از کنسانتره انار برای تولید محصولات دیگری نیز استفاده می شود.

در صنایع تبدیلی شرکت پارس فراور انار خریداری شده از کشاورزان به محصولات زیر تبدیل می شود:

 • کنسانتره انار
 • تفاله انار
 • پوست انار
 • هسته انار
 • آروما انار

مشتریان هر محصول به صورت قراردادی و همچنین خریدهای عمده اقدام به خرید کنسانتره انار و سایر میوه ها می کنند. خط تولید کنسانتره انار شرکت پارس فراور آخرین تکنولوژی روز را جهت آبگیری و عدم شکست دان انار داراست.

تأمین کننده با بهترین قیمت کنسانتره انار

خرید کنسانتره انار

بهترین انار تازه ایرانی را می توان در انواع زیر برداشت کرد و در آبگیری استفاده کرد:

 • انار دان قرمز
 • انار دان سیاه
 • انار دان سفید
 • انار شیرین
 • انار قند
 • انار ملس

اما روش فراوری و تولید کنسانتره انار به گونه است که نباید هسته های انار دچار شکست شوند. در صورتی که دان انار شکسته شود، طعم گس انار به تلخی خواهد زد. برخی از تولید کنندگان کنسانتره انار به روش های مرسوم تولید کنسانتره سیب ، کنسانتره آلبالو و … اقدام به تولید می کنند و باعث می شود تا طعم انار و رنگ آن از کیفیت درجه یک کمتر شود.

بهترین قیمت کنسانتره انار را تولیدکننده ای دارد که در حجم گسترده ای توان خرید انار تازه از کشاورز دارد. قدرت تأمین انار تازه فصل موجب می شود تا بهترین قیمت خرید کنسانتره انار برای خریدار کنسانتره انار تعیین شود.

خط تولید کنسانتره انار شرکت پارس فراور

خط تولید کنسانتره انار پارس فراور با پروسه سانتریفیوژال هسته های سالم انار و پوست های انار را جداگانه از فرایند تولید کنسانتره آب انار تفکیک می کند. آب انار برای تغلیظ تا بریکس 65 به دستگاه ایوپراتور ارسال می شود. شرکت پارس فراور فروش کنسانتره انار خود را در سایر کشورها به صورت عمده انجام می دهد و این امر باعث می شود تا خرید انار از کشاورزان انارکار در حجم عمده انجام شود.

فروش کنسانتره انار صادراتی با انجام تمامی امور گمرکی توسط شرکت تولیدکننده انجام می شود.

صادرات کنسانتره انار نیز از نزدیک ترین گمرک به مقصد صادراتی مد نظر مشتری با کمترین هزینه های حمل انجام می شود.

خرید کنسانتره انار

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کنسانتره انار جهت فروش در سال 1399-1400

فصل تولید فراورده افشره ای انار پاییز ماه می باشد. بهترین قیمت کنسانتره انار جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219