بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
خانه / کنسانتره انگور / بهترین قیمت کنسانتره انگور تولید جدید

بهترین قیمت کنسانتره انگور تولید جدید

با شروع سال جدید بهترین کنسانتره انگور تولید شرکت پارس فراور با بسته بندی جدید عرضه می شود. بهترین قیمت فروش کنسانتره انگور سفید و قرمز این کارخانه کنسانتره سازی از طریق سایت اینترنتی حاضر ارائه می گردد.

تولیدی کنسانتره میوه پارس فراور

تولید کنسانتره انگور و سایر انواع کنسانتره میوه ها در شرکت پارس فراور با دستگاه های ساخت کشورهای ایتالیا و آلمان و با آخرین متد تولید انواع روش های آبگیری تغلیظی انجام می شود.

تولیدی کنسانتره سازی پارس فراور با هدف توسعه بازارهای جهانی فروش عمده محصولات کنسانتره میوه و پوره میوه خود را در سایر کشورها قرار داده است.

فروش کنسانتره میوه با توجه به پایین بودن ارزش پولی در ایران و ارزان بودن نیرو کار موجب می شود تا سودآوری خوبی برای تولید کننده داشته باشد. یک تولیدی شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور در سال 1398 سودی بالغ بر 1 و نیم میلیارد داشته است.

این در حالی است که مطابق با قانون تولید کننده از دادن مالیات در معاملات صادرات کنسانتره میوه و پوره میوه معاف می باشد.

کنسانتره میوه پارس فراور در سایر کشورها با بسته بندی های بچ حمل و تحویل می شود.

فروش عمده با بهترین قیمت کنسانتره انگور

قیمت کنسانتره انگور

فروش عمده کنسانتره انگور پارس فراور با قیمت جهانی رقابت می کند. هر ساله از انگور تازه تولید ایران در تولید کشمش، صادرات انگور تازه و عرضه در داخل کشور و همچنین آبگیری و کنسانتره سازی استفاده می شود.

بهترین قیمت کنسانتره انگور را در ایران تولیدی ای دارد که بیشترین حجم سفارش را داشته باشد. شرکت پارس فراور هر ساله به صورت تخصصی اقدام به تولید کنسانتره انگور برای کشورهای روسیه ، آذربایجان، بلاروس ، کانادا، ترکیه، ارمنستان و … می کند. این حجم بالا از تولید موجب شده است تا آب میوه سازی های داخل نیز فرصت خرید نقدی کنسانتره میوه پارس فراور را داشته باشند.

بهترین بسته بندی کنسانتره انگور صادراتی

از آنجا که حجم سفارش کنسانتره انگور صادراتی در هر پارت حداقل 50 تن می باشد، بارگیری آن نیز در بسته بندی های 1تنی و بشکه های 265 کیلوگرمی انجام می شود. در حال حاضر بهترین بسته بندی کیسه اسپتیک 5 لایه در تولیدات شرکت پارس فراور در نظر گرفته می شود.

کنسانتره انگور صادراتی پارس فراور با بریکس 65 در انواع با اسید تارتارات و بدون اسید تارتارات عرضه عمده می شود. بازرگانان گرامی باید بدانند سایت اینترنتی حاضر به صورت انحصاری محصولات کنسانتره میوه و پوره میوه شرکت پارس فراور را عرضه می کند.

قیمت کنسانتره انگور

خرید بی واسطه کنسانتره انگور

از آنجا که کنسانتره انگور شیرینی فروکتوزی طبیعی دارد و از افزودنی عاری است و اصطلاحاً ارگانیک است، بسیاری از تولیدی های شیرینی و شکلات این محصول را بی واسطه خرید می کنند.

شرکت پارس فراور با خرید مستقیم محصولات میوه جات مرغوب کشاورزان طرف قرارداد خود در عرضه بهترین کیفیت خرید مواد اولیه و تولید کنسانتره انگور مرغوب پیشرو است.

جالب است بدانید به ترتیب انواع کنسانتره میوه زیر قیمت های متفاوتی دارند:

  1. کنسانتره خرما
  2. عصارع مالت
  3. کنسنانتره سیب
  4. کنسانتره انگور
  5. کنسانتره انار
  6. کنسانتره پرتقال
  7. کنسانتره زرشک
  8. کنسانتره توت فرنگی
  9. کنسانتره آناناس

تولید کننده های نوشیدنی های گازدار و بدون گاز از انواع کنسانتره میوه با ترکیبی از طعم دهنده و شیرین کننده و نگهدارنده و در صورت نیاز رنگ خوراکی اقدام به تولید نوشیدنی های فروشگاهی خوزشمزه می کنند. کیفیت و قیمت کنسانتره انگور و سایر کنسانتره میوه های پارس فراور مورد تأیید آزمایشگاه شخص ثالث بوده است.

خریدار کنسانتره انگور سفید اصل بداند

قیمت کنسانتره انگور

این در حالی است که تمامی مشتریان به خوبی می دانند که قیمت کنسانتره انگور سفید برخی از تولید کننده ها بسیار پایین است. این در حالی است که باید خریدار کنسانتره انگور سفید بداند که گاهی کنسانتره خرما رنگ بری شده به عنوان کنسانتره انگور سفید با قیمت زیر قیمت تولید کنسانتره انگور سفید عرضه می شود.

خرید مطمئن از شرکت مادر تخصصی پارس فراور در شرایطی انجام می شود که این شرکت متعهد به مشتریان خود از سراسر جهان می باشد و عقل سلیم کیفیت را فدای قیمت نخواهد کرد.

فروش کنسانتره آب انگور نوشیدنی ساز

تولید کننده کنسانتره آب انگور اقدام به خرید کنسانتره میوه های مرغوب می کند. فروش کنسانتره آب انگور در بسیاری از موارد به دلیل اختلاط هایی که توسط فروشنده اعمال می شود، مورد شکایت مشتریان بوده است.

دلیل این موضوع مهم است که همواره توصیه کرده ایم که مشتریان از کارخانه کنسانتره سازی به صورت مستقیم خرید نماید.

نوشیدنی سازی ها برای تولیدات پایه قیمت کنسانتره انگور و سایر کنسانتره میوه ها را بررسی می کنند. همواره کنسانتره سیب و کنسانترهخرما به عنوان یک کنسانتره میوه با قیمت رقابتی مورد پسند مشتریان بوده است.

این در حالی است که بهترین کنسانتره میوه های تولیدی پارس فراور با حاشیه سود مشخص و ثابت تولیدکننده به فروش عمده می رسد.

خرید عمده کنسانتره انگور بهترین سرمایه گذاری تجاری صنعت غذا

بسیاری از مشتریان می گویند که شرکتشان در حوزه دیگری فعالیت تجاری داشته است و در این ایام به جهت سرمایه گذاری های بین المللی اقدام به خرید کنسانتره انگور صادراتی می کنند. خرید عمده کنسانتره انگور برای صادرات به سایر کشورها راه سرمایه گذاری بسیار مناسبی است.

کنسانتره میوه آب میوه طبیعی تغلیظ شده ای است که عاری از مواد نگهدارنده است. این کنسانتره میوه ها برای مشتریان نیز با قیمت مناسبی به فروش عمده می رسند.

قیمت کنسانتره انگور

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره انگور

خرید کنسانتره انگور سفید شیرین کننده طبیعی

یکی از بهترین شیرین کننده های طبیعی که قند فروکتوزی خوبی را به همراه دارد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/concentre/domains/concentre.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219